Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz

Dekoratif Şezlong Modelleri

Özellikle yaz aylarında havuzlu sitelerde, deniz kenarlarında, konsept cafelerde ya da diğer dış ortamlarda sıklık ile rastlanan ürünlerin başında bahçe şezlong modelleri gelmektedir. Şezlonglar hem güneşlenmeyi sağlamaları hem de uzanarak anın tadını çıkarmayı sağlamaları açısından oldukça işlevsel ürünlerdir. Mimilos Mağazası olarak her türlü ortamınıza uygun olarak tasarlamış olduğumuz birbirinden farklı modellerde ve renklerde olan şezlong ürünlerimizi internet sitemiz aracılığı ile inceleyebilir, sipariş vermeniz durumunda ücretsiz kargo imkanından faydalanabilirsiniz.

Havuz Şezlongu Çeşitleri

Yaz aylarında çeşitli sebepler ile deniz tatiline gidemeyen kişiler için deniz, kum, güneş üçlüsünün yerini havuzlar almaktadır. Havuzlar, günümüz inşaat sektörünün ilerlemesi ve müşterilerin talebi ile artık sıklık ile sitelere, apartmanlara ya da müstakil ev bahçelerine dahil edilmektedir. Mimilos Mağazası olarak bireysel ya da kurum kullanımına uygun olarak üretmiş olduğumuz birbirinden farklı modellerde şezlonglar bulunmaktadır. Tercih edeceğiniz modele göre değişkenlik göstermek ile birlikte,bahçe şezlong modelleri genel olarak iki farklı pozisyon ayarına sahiptir. Modellerimizin bir kısmında 4 kademli pozisyon ayarı, kalan diğer kısmında ise 5 kademeli pozisyon ayarı bulunmaktadır. Bu ayar özellikleri sayesinde şezlong üzerinde koltuk rahatlığında oturabilir ya da yatak rahatlığında uzanabilirsiniz. Şezlong modellerimizin her birinde uzun süreli kullanımı garanti eden malzemeler kullanılmıştır. Ayrıca içerik malzemeleri sayesinde ürünlerimiz, her türlü hava koşuluna uygundur. Güneşli havalarda renk solması olmayan, yağmurlu havalarda ise paslanma göstergesi göstermeyen şezlonglarımızın temizlenmesi de oldukça kolaydır. Islak bir bez ya da deterjanlı su yardımı ile hızlı bir şekilde temizlenebilen şezlonglarımız, uzun süre boyunca ilk günkü yeni görünümlerini muhafaza edeceklerdir.

Havuz Şezlong Modelleri ve Fiyatları

İnternet sitemiz aracılığı ile sizlerin beğenisine sunmuş olduğumuz, bahçe, havuz kenarı ya da kullanım amacınızı destekleyen diğer dış ortamlarda rahatlık ile kullanabileceğiniz şezlong modellerimiz, birbirinden farklı modellere ayrılmaktadır. Modellerin her biri, şezlong ihtiyacınıza en iyi şekilde cevap verecek niteliklerde üretilmiştir. Farklılaşan modeller içerisinde, modelin özelliğine bağlı olarak ürün fiyatları da değişiklik göstermektedir. Ürün fiyatlarının her biri Mimilos Mağazası yönetiminin en uygun fiyat politikası ilke edinilerek hesaplanmış ve siz değerli müşterilerimizin bütçesine zarar vermeyecek şekilde belirlenmiştir. Havuz şezlong modelleri ve fiyatları hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için sitemizi ziyaret edebilir, ürünün kendisi ya da fiyatı hakkında sorularınızın oluşması durumunda müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

En Sağlam Dekoratif Şezlong Modelleri

Mimilos ailesi olarak siz değerli müşterilerimizi de ailemizin bir parçası olarak görüyor ve sizler için tasarlamış olduğumuz her bir ürünün, sahip oldukları her özellikleri ile sizlere en iyi şekilde hizmet etmesini sağlıyoruz. Sizler için üretmiş olduğumuz ürünlerden yalnızca biri olan bahçe şezlong modelleri, üretiminde kullanılmış olan malzemeler sayesinde uzun süreli kullanımı garanti etmektedir. Ayrıca zaman ile aşınmayı önleyen donanımı sayesinde dış darbelerden de kolay bir şekilde etkilenmeye şezlong modelleri, sizlere sağlam ürün kullanmanın farkını hissetmenizi sağlayacaktır.

En Güvenilir Dekoratif Şezlong Kullanımı

Mimilos Mağazası olarak sizlerin beğenisine sunmuş olduğumuz bahçe şezlong modelleri ürünlerimizin her biri, sizlerin güvenliği ön planda tutularak tasarlanmıştır. Ürünlerimizi bir yerden başka bir yere taşımanız esnasında zorlanarak, yaralanmamanız için kolay taşınabilirliği sağlayan gizli tekerlekler mevcuttur. Ayrıca havuz gibi ortamların kayganlığının yüksek seviyede olmasından dolayı olası bir kazayı önlemek amacı ile ürünlerimizin alt yüzeyinde kaydırmaz tabanlar mevcuttur. Sizler de keyifli anlar geçirirken, bu keyfinizin olası bir olumsuz durumun ortaya çıkması sebebi ile yarıda kalmasını istemiyorsanız, üst düzey güvenlik önemleri ile donatılmış olan bahçe şezlong modelleri ürünlerimizden arzu ettiğinizi hızlı bir şekilde sipariş edebilirsiniz.