Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz

Dekoratif Saksılık Modelleri

Dekoratif saksılık modelleri yeni moda dekorasyon anlayışı ile ortaya çıkmış olan ürünler arasında yer almaktadır. Bu ürünlerin ortamda ki varlığı çiçeklerin y da diğer bitkilerin sergilenmesini sağladıkları için ortam dekorasyonuna doğrudan etki etmektedir. Bu neden ile dekorasyon içerisinde bir görevi olan her üründe olduğu gibi bu üründe de tasarıma oldukça dikkat edilmelidir. Mimilos Mağazası olarak sizlerin beğenisine sunmuş olduğumuz dekoratif saksılık ürünlerimizi her biri yeni trend ürünlerin arasında yer almaktadır. Yenilikçi çizgimiz ile tasarlamış olduğumuz dekoratif saksılık modellerini evinizin, ofisinizin ya da diğer yaşam alanlarınızın her noktasında konumlandırabilir, ortamlarınızın bambaşka bir görünüme dönüşmesini sağlayabilirsiniz.

Dekoratif Saksılık Çeşitleri

İnternet sitemiz aracılığı ile sizlere teslim edilmesini sağlayacağını dekoratif saksılık ürünlerimizin her biri sizler için farklı modellerde tasarlanmıştır. Ürünlerin çeşitliliği sayesinde ortam dekorasyonunuzun tarzı ne olur ise olsun saksılıkların o ortamda kendilerine yer bulmalarını sağlayabilirsiniz. Tasarlamış olduğumuz dekoratif saksılık modelleri 1.sınıf suntalam malzemesinden üretilmiş ve dayanıklılığını arttırmak amacı ile bu malzemenin 18 mm boyutunda olan modelinden yararlanılmıştır. Ayrıca ürünün darbelerden ya da olası çiziklerden etkilenmemesi amacı ile ürün kenarları PVC bantları ile donatılmış, böylelikle ürün hem ana malzeme hem de yan malzeme ile en üst seviyede güvenlik önlemleri ile korumaya alınmıştır. 2 raflı olan saksılık ürünümüzde, 3 raflı stant bulunmaktadır. Bu özelliği sayesinde üzerine yerleştireceğiniz içeriklerin sayısını arttıran ürünümüz, işlevselliği ile göz doldurmaktadır. Dekoratif saksı modellerimiz üretiminde kullanılan malzemeler sayesinde uzun süreli kullanımı desteklemekte ve bu sayede bütçenizi koruma altına almaktadır.

Dekoratif Saksılık Fiyatları

Mimilos Mağazası olarak sizler için tasarlamış olduğumuz dekoratif saksılık ürünümüz uzun süreli kullanımı garanti etmektedir. Uzun vadede hem bütçenizi koruma altına alan hem de ortam içi dekorasyonunuzun muhafaza edilmesini sağlayan bu ürünümüz ile ortamlarınızı ferah bir görüntüye kavuşturmanız mümkündür. İnternet sitemiz aracılığı ile ulaşabileceğiniz dekoratif saksılık modellerimiz birbirlerinden farklı şekilde tasarlanmıştır. Bu neden ile fiyatları da değişkenlik gösteren bu ürünlerin her birinde uygun fiyat politikası ilke edinilmiştir. Dekoratif saksılık modellerimiz vedekoratif saksılık fiyatları hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için sitemizi inceleyebilir, sorularınızın oluşması halinde müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

En Trend Dekoratif Saksılık Modelleri

Dekoratif saksılık modelleri, özellikle son yıllarda dekorasyon anlayışının değişmesi ile birlikte hayatımıza dahil olan ürünler arasında yer almaktadır. Bu ürünler aracılığı ile çiçeklerimizi daha düzenli bir şekilde sergileyebilir ve hepsinin güneş ışığından eşit bir şekilde yararlanmasını sağlayabiliriz. İnternet sitemiz aracılığı ile siparişini verebileceğiniz saksılık modellerinin her biri yeni moda dekorasyon anlayışını destekleyen tasarıma sahiptir. Sizler de güvenilir alışveriş imkanından yararlanarak sitemiz aracılığı ile saksılık siparişi verebilir, ortamlarınızın dekorasyonuna farklı bir hava katabilirsiniz.

En Kolay Dekoratif Saksılık Kurulumu

Mimilos Mağazası olarak internet sitemiz aracılığı ile sizlerin beğenisine sunmuş olduğumuz dekoratif saksılık modelleri içerisinden tercih edeceğiniz ürünün teslimi, ürünün parçalarının yer aldığı koliler ile birlikte demonte bir şekilde yapılmaktadır. Ürün parçalarının yer aldığı koli içerisinde, ürünü hızlı bir şekilde kullanılır hale getirebilmeniz amacı ile sizlere yardımcı olacak kurulum kılavuzu da tarafımızca gönderilmektedir. Kılavuz içerisinde yer alan şemaları takip ederek, ürünün parçalarını rahatlık ile birleştirebilir ve ürününüzü hemen kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Koli içerisinden eksik ya da hasarlı parça çıkması durumunda ise internet sitemiz aracılığı ile ulaşabileceğiniz iletişim numaralarımızı kullanarak, müşteri temsilcimize durumu iletebilir ve hiçbir mağduriyet yaşamadan sorununuzun çözüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz.