Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz

Dekoratif Ayakkabılık

Dekoratif ayakkabılık ev, ofis ya da diğer ortamların giriş düzeninin sağlanması adına geçmişten, günümüze kadar ihtiyaç olarak kalmayı başarmış olan ürünlerin başında gelmektedir. Bu ürünlerin ortam içinde ki varlıkları değişen yeni moda anlayışı ile birlikte ortam içi dekorasyonunu bir bütün haline getirirken, bir taraftan da iç tasarımları sayesinde ortamın ayakkabı yığını görüntüsüne maruz kalmasını engellemektedir. Mimilos Mağazası olarak ayakkabılık ürünlerimizin her birini kullanım ihtiyacınızı ve kullanım alanınızı göz önünde bulundurarak tasarladık. Kullanım ihtiyacınıza ve ayakkabı miktarınıza göre farklı ebatlarda ve farklı kullanım stiline sahip olan ürünlerimiz sayesinde ortamlarınızda kullanım alanlarınızdan tasarruf sağlayacak ve ortam içi dekorasyonunuzun bir bütünlüğüne kavuşmasında rol oynamış olacaksınız.

Dekoratif Ayakkabılık Modelleri

Mimilos Mağazası olarak sizlerin kullanım alanlarına ve kullanım ihtiyacınıza en iyi şekilde hizmet edecek olan dekoratif ayakkabılık modelleri tasarlamaktayız. Ortam içi nüfusunuzu ve ayakkabı miktarınızı baz alarak farklı çeşitlerde üretmiş olduğumuz ayakkabılık modellerimiz ile ortam girişinizin ayakkabı yığınında kurtulmasını sağlayacaksınız. Kullanım ihtiyacınıza göre kapaklı ya da düşük kapaklı ayakkabılık modellerimiz bulunmaktadır. Bu modellerin her biri 7 raflı, 5 raflı,4 raflı ya da tek raflı olarak alt seçeneklere ayrılmaktadır. Sizler de ayakkabı miktarınızı göz önünde bulundurarak modellerden birini sipariş verebilir, bizler ile alışveriş yapmanın keyfini sürebilirsiniz.

Dekoratif Ayakkabılık Fiyatları

Mimilos Mağazası olarak sizler için geliştirmiş olduğumuz dekoratif ayakkabılık modellerimizden her biri ortam içerisinde ki dekorasyonun uzun süreli olarak sağlanmasını destekleyerek üretilmiştir. Ürünlerimizin her birinde olduğu gibi dekoratif ayakkabılık ürünümüzde de satış fiyatını en uygun fiyat politikası doğrultusunda belirledik. Ürün ödemesinde zorlanmamanız ve bütçenizin korunması adına sizlere farklı ödeme seçenekleri sunuyoruz. Ürün ödemesini isterseniz peşin olarak isterseniz de kullandığınız kredi kartı fark etmeksizin kredi kartınıza 9 aya kadar varan taksitlendirme imkanından yararlanarak gerçekleştirebilirsiniz.

En Trend Dekoratif Ayakkabılık Çeşitleri

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte var olan bütün düzenin değişmesi, ürünlerin tasarımlarının farklılaşmasına da yol açmıştır. Teknolojik gelişmelerden etkilenerek ortaya çıkan yeni dekorasyon anlayışının değişen ürünlerinden biri de dekoratif ayakkabılık mobilya ürünüdür. Bu ürün yeni trendler sayesinde daha küçük ebatlı tasarımlara sahip bir şekilde karşımıza çıkmaktadır. Mimilos Mağazası olarak internet sitemiz aracılığı ile sizlerin beğenisine sunmuş olduğumuz dekoratif ayakkabılık modellerimizden her biri, yeni moda dekorasyon anlayışını destekleyen tasarımlara sahiptir. Zevkleriniz ve kullanım ihtiyacınıza göre sipariş edeceğiniz ayakkabılık modeli ile sizler de evinizin dekorasyonunu tamamlayacak ve ortamlarınızın ferah bir görüntüye sahip olmasını sağlayacaksınız.

En Kolay Dekoratif Ayakkabılık Kurulumu

Siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmuş olduğumuz dekoratif ayakkabılık ürünlerimiz, kullanım amacınız ve kullanım alanınız göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Bu neden ile her biri birbirinden farklı boyutlarda ve modellerde olan ayakkabılık ürünlerimizin, teslimatından sonra ki kullanım süreleri de farklılık göstermektedir. Her ürünün güvenlik önemleri farklıdır. Bu neden ile ayakkabılık ürünlerimizin bir kısmı demonte, bir kısmı ise kurulu şekilde teslim edilmektedir. Sizlere teslimatını kurulu bir şekilde gerçekleştirdiğimiz ürünün kullanımına, koruma ambalajlarını çıkarttıktan sonra direkt olarak başlayabilirsiniz. Ancak sizlere teslimatını demonte olarak yapmış olduğumuz ürünlerin kullanımına başlamanız için birkaç kurulum adımını tamamlamanız gerekmektedir. Demonte ürünlerimizin kurulumunun nasıl gerçekleştirileceği ile ilgili komplike soru işaretleri üretmenize gerek kalmadan, ürün kutusunun içerisinde yer alan kurulum kılavuzunu inceleyerek çok kısa bir sürede ürünün kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz. Ürünün kurulumu esnasında herhangi bir problem yaşamanız ya da parçalardan biri ile ilgili bir sorunun ortaya çıkması durumunda ilgili irtibat numaralarımız aracılığı ile müşteri temsilcilerimize ulaşabilir, sorunlarınızın çok kısa sürede çözülmesini sağlayabilirsiniz.