Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz

Dekoratif Antre Mobilyaları

Dekoratif antre mobilyaları hem yaşam alanlarınızın girişini dekore etmeniz için kullanabileceğiniz hem de ayakkabı, mont gibi giyim eşyalarını toparlaması ile ev içi düzenin sağlanması amacı ile kullanabileceğiniz ürünlerdir. Bu ürünlerin iyi bir tasarıma sahip olması gerektiği kadar sağlam malzemelerden üretilmiş olması da oldukça önemlidir. Mimilos mağazası olarak internet sitemiz aracılığı ile beğeninize sunmuş olduğumuz dekoratif antre mobilya modellerimizden her biri hem son moda trendleri baz alınarak tasarlanmış hem de yapımında 1.sınıf suntalam malzemeler kullanılarak uzun süreli kullanımı garantilemiştir.

Dekoratif Antre Mobilya Modelleri

Dekoratif antre mobilyaları kullanım alanınıza ve kullanım ihtiyacınıza göre farklı modellere sahiptir. Kalabalık mevcudu olan bir aile iseniz 7 raflı, iki kapaklı modelimizi tercih edebilir ya da nüfusu az olan bir aile iseniz 4 raflı, 2 kapaklı modelimizi tercih edebilirsiniz. Ayrıca diğer modellerimiz arasında; düşük raflı, tek kapılı, 2 raflı ve daha birçok farklı özelliğe sahip ürünler yer almaktadır.

Dekoratif Antre Mobilya Çeşitleri ve Fiyatları

Yaşam alanlarının her biri yapı olarak farklı tasarımlara sahiptir. Bizim bu alanları dekore etmek için kullanacağımız ürünlerin her biri de o alana özel olarak tasarlanmış olmalıdır. İnternet sitemiz aracılığı ile ulaşım sağlayabileceğiniz dekoratif antre mobilyaları ürünlerinin her biri yaşam alanlarının en iyi şekilde değerlendirilebilmesi amacı ile tasarlanmıştır. Portmanto ve ayakkabılık olarak iki ayrı başlıkta ele aldığımız dekoratif antre mobilyaları, kullanım ihtiyacınız ve ürünleri konumlandıracağınız alan göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Ürünlerimizin her biri kullanım amacına en iyi şekilde hizmet eden ve yaşam alanlarınızda alan tasarrufu etmenizi sağlayan tasarımlar ile geliştirilmiştir. Antrenizde konumlandıracağınız ayakkabılık ürünlerimizi kişi sayınıza ya da ayakkabı miktarınıza göre farklı modellerde tercih edebilirsiniz. Kapı girişinize konumlandıracağınız 16 askılı portmantomuz sayesinde de kıyafet yığınından kurtulacak ve ortamlarınızın daha düzenli görünmesini sağlayacaksınız. Ürünlerimizin her biri en uygun fiyat politikası ilke edinilerek belirlenmiş ve bütçenizin zarar görmesi engellemiştir. Ürün ödemelerini isterseniz peşin olarak isterseniz de kredi kartınıza 9 ay taksitlendirme imkanından yararlanarak gerçekleştirme ayrıcalığına sahipsiniz. Dekoratif antre mobilya çeşitleri ve fiyatları hakkında daha detaylı bilgi edinmek için internet sitemizi inceleyebilir, sorularınız için müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

En İyi Dekoratif Antre Mobilya Çeşitleri

Dekoratif antre mobilyaları ürünlerimizin sahip olduğu her tasarım kendisine özgüdür. Bu neden ile yaşam alanlarınızı dekore etmek ve ihtiyaçlarınızı gidermek için kullanacağınız her ürün sizin dekorasyon anlayışınızı yansıtacak ve ortam dekorasyonunuzun bir bütün olarak değerlendirilmesini sağlayacaktır. Mimilos ailesi olarak yaşam alanlarınıza dokunmak için üretmiş olduğumuz dekoratif antre mobilyaları ile yeni moda dekorasyon anlayışının tasarımı sayesinde trend olmuş ürünlerine ulaşım sağlayabileceksiniz.

En Kolay Dekoratif Antre Mobilyaları Kurulumu

Mimilos Mağazası olarak antreleriniz için tasarlamış olduğumuz dekoratif antre mobilyaları, beğeniniz ve kullanım ihtiyacınız doğrultusunda tercih ettiğiniz modele göre değişiklik göstermektedir. Bazı modellerimizin teslimini tek parça olarak kurulu bir şekilde gönderebiliyor iken bazı modellerimizin tasarımında kaynaklı olarak güvenliğinizi sağlayabilmemiz adına parçalı olarak teslimini sağlıyoruz. Gönderimini tek parça olarak sağlamış olduğumuz dekoratif mobilya modellerimizin her birini elinize ulaştıkları an, direkt olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Ancak teslimini parçalı olarak sağladığımız ürünler için kurulum yapmanız gerekmektedir. Kurulum işlemi için endişe duymanız gerek yoktur. Oldukça açıklayıcı bir dile sahip olan kurulum kılavuzlarımız aracılığı ile demonte ürünlerinizi tek parça haline getirebilirsiniz. Kurulum esnasında herhangi bir problem ile karşılaşma durumunda ise ilgili irtibat numaralarından müşteri temsilcilerimiz ile bağlantı kurabilir ve probleminizin kısa süre içerisinde çözüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz.