Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz

Dekoratif Bahçe Şemsiyeleri

Dekoratif bahçe şemsiyeleri özellikle yaz aylarında en sık kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. Denize ya da havuza girilsin girilmesin, güneşin etki ettiği her alanda rahatlık ile konumlandırılabilen bu ürün sayesinde güneşin kızgın sıcaklığından ve zararlı etkilerinden korunmak mümkündür.Ancak ürünün işlevini tam olarak yerine getirebilmesi için kullanım alanına göre belirlenmiş olan iskelet uzunluğuna ve malzeme kalitesine sahip olması oldukça önemlidir. Mimilos Mağazası olarak internet sitemiz aracılığı ile sizlerin beğenisine sunmuş olduğumuz dekoratif bahçe şemsiyesi ürünlerinden her biri kullanım amacına en iyi şekilde hizmet eden tasarımda geliştirilmiştir. Ürünlerimiz ile yaz aylarında bile ihtiyacınız olan ferahlığa kavuşabilir ve vücudunuzu güneşin zararlı etkilerinden koruyabilirsiniz.

Bahçe Şemsiyesi Modelleri ve Fiyatları

Mimilos Mağazası aracılığı ile sipariş vereceğiniz dekoratif bahçe şemsiyeleri, birçok farklı modelde karşınıza çıkmaktadır. Farklı iskelet uzunluğuna ve şemsiye genişliğine sahip olan modellerimiz, bidonlu ve bidonsuz modeller olarak iyi ayrı kategoride değerlendirilmektedir. Bidonsuz modellerimizde bulunan donanımlar ve özellikler, bidonlu modellerimiz ile aynıdır. Bidonlu modellerimiz ise şemsiyenin rüzgârdan ya da herhangi bir dış faktörden etkilenerek uçmaması için tasarlanmışlardır. Bidonlarımızın her biri sağlam ve kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Bu sayede bidonun içerisine doldurulmuş olan kum, su gibi içerikler dışarı sızmaz. Ürünlerimizin iskeletlerinde kullanılan boya malzemesi herhangi bir sebepten etkilenerek dökülmez. Ayrıca iskeletlerimiz sağlam maddelerden üretilmiş olduğu için herhangi bir denge problemi yaşanması imkansızdır. Sizler de internet sitemizi inceleyerek kullanım amacınıza en uygun olan modeli ve modele bağlı olarak değişiklik gösteren şemsiye rengini belirleyebilir, güvenilir alışveriş avantajı ile sipariş verebilirsiniz.

Plaj Şemsiyesi Modelleri ve Fiyatları

Mimilos Mağazası olarak sizler için üretmiş olduğumuz plaj şemsiyeleri birbirlerinden farklı modellere sahiptir. Kullanımınıza sunmuş olduğumuz her plaj şemsiyesi modeli, uzun süreli kullanımı garanti eden sağlam malzemelerden üretilmiştir. Ayrıca renk farklı renk seçeneklerine de sahip olan ürünlerimiz arasından zevkinize ya da kullanım alanınızın ortamına en iyi şekilde hizmet edeceğini düşündüğünüz modeli sipariş edebilirsiniz. Plaj şemsiyesi modelleri ve fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak ve ürün ödemelerinizde isterseniz peşin istersenizde kredi kartına 9 aya kadar taksitlendirme seçeneklerinden yararlanmak için internet sitemizi inceleyerek, avantajlı bir şekilde sipariş oluşturabilirsiniz.

En Kullanışlı Dekoratif Bahçe Şemsiyesi Modelleri

Dekoratif bahçe şemsiyeleri bahçe, teras, cafe, plaj ve daha birçok dış ortamda kullanılan ürünlerdir. Bu ürünlerin kullanımı sayesinde yaz aylarının yakıcı güneşinden korunabilir ve daha konforlu vakit geçirebiliriz. Mimilos Mağazası olarak internet sitemiz aracılığı ile siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmuş olduğumuz dekoratif şemsiye ürünlerimizden her biri hem kullanım amacına hem de kullanım alanına en iyi şekilde hizmet etmektedir. Ürünlerimizin her biri, sahip oldukları iskelet aracılığı ile şemsiye genişliğini ayarlayabilecek mekanizmaya sahiptir. Bu özelliği ile ürün dar alanlarda da geniş alanlarda da işlevini yitirmeden kullanılabilmektedir.

En Kolay Plaj Şemsiyesi Kurulumu

İnternet sitemiz aracılığı ile sipariş etmiş olduğunuz plaj şemsiyeleri tercih ettiğiniz modelin bidonlu ya da bidonsuz olmasına göre farklı şekillerde kullanılmaktadır. Bidonsuz modellerin kullanımı tamamen sizin belirleyeceğiniz kullanım şartlarına göre aktif olarak kullanılabilmektedir. Bidonlu dekoratif bahçe şemsiyeleri kullanılmadan önce kısa bir kurulum işlemi gerektiren ürünlerdir. Bu ürünlerin kurulumu oldukça kolaydır. Ürün iskelet gövdeden, şemsiye kumaşından ve bidondan oluşmaktadır. Ürünün sahip olduğu parça sayısı az olduğu için hızlı bir şekilde kurulumu gerçekleştirmeniz mümkündür. Ürün iskeletini bidon üzerine yerleştirip, sabitleme işlemini gerçekleştirdikten sonra ürününüzü hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Kurulum esnasında herhangi bir parçanın gelmemesi ya da gelen parçalardan herhangi birinin hasarlı olması durumunda ilgili irtibat numaralarımız aracılığı ile bizlere ulaşabilir, mağduriyet yaşamadan probleminizin çözülmesini sağlayabilirsiniz.

1