Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz

Bahçe Salıncakları

Bahçe salıncakları, balkon, teras, bahçe, cafe gibi birçok dış ortamda rahatlık ile kullanılabilecek olan ürünler arasında yer almaktadır. Gerek işlevselliği gerekse kullanım alanına katmış olduğu dekoratif görüntü ile özellikle son yıllarda sıklık ile tercih edilen bu ürünler, yeni moda dekorasyon anlayışı ile de uyumludur. Mimilos Mağazası olarak sitemiz içerisinde sizlere birbirinden farklı modellere sahip olan bahçe salıncakları sunmaktayız. Ürün modellerini inceleyerek, ihtiyacınıza en iyi cevap veren modeli sipariş edebilir, ücretsiz kargo teslimatından yararlanabilirsiniz.

Bahçe Salıncağı Modelleri ve Fiyatları

İnternet sitemiz aracılığı ile ortamlarınıza dahil edebileceğiniz bahçe salıncakları birçok farklı modele sahiptir. Kırmızı, kahverengi beyaz ve daha birçok farklı renk seçeneği olan bahçe salıncağı modellerimizden her biri, gıcırdamayı ve buna bağlı olarak ortaya çıkan rahatsız edici sesi önleyen, sessiz rulman ile donatılmıştır. Ürünlerimizde geniş ebatlı oturma minderleri ve sırt minderleri bulunmaktadır. Ayrıca ürünlerimizin her birinde tercihinize ya da hava şartlarına göre ayarlayabileceğiniz gölgelik tentesi bulunmaktadır. Ürünlerimizin üretiminde kullanılan malzemeler dayanıklılığı ve kalitesi yüksek olan malzemelerdir. Bu malzemelerin varlığı sayesinde ürün uzun süreli olarak, rengini soldurmadan kullanılabilir. Ürünlerimizin ebatlarına ve renk seçeneklerine göre fiyatları değişiklik göstermektedir.Balkon salıncağı modellerimiz ve fiyatları ile ilgili detaylı bilgiyi sitemiz aracılığı ile edinebilirsiniz.

Balkon Salıncakları ve Fiyatları

Mimilos Mağazası olarak tasarlamış olduğumuz bahçe salıncağı modellerimizin her biri sizlere en iyi hizmeti sunmak ve ihtiyaçlarınıza en iyi cevabı vermek amacı ile geliştirilmiştir. Ürünlerimizin kullanım alanınıza ve renk tercihinize bağlı olarak farklı özellikler içermektedir. Ürün tasarımından kaynaklanan değişken özellikler, ürünlerin fiyatlarında da değişikliğe sebep olmuştur. Ürün fiyatları konusunda en uygun fiyat politikasını benimseyen firmamız, bahçe salıncağı modellerinin satış fiyatlarını da aynı politikaya bağlı kalarak belirlemiştir. Uygun fiyat garantisine ek olarak, farklı ödeme seçeneklerinin avantajlarından yararlanmanızı isteyen firmamız, sizlere ödeme için iki farklı yol sunmaktadır. Ödemelerinizi isterseniz peşin olarak isterseniz de kredi kartınıza 9 aya kadar varan taksitlendirme seçeneklerinden birini tercih ederek gerçekleştirebilirsiniz. Balkon salıncakları ve fiyatları hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için sitemizi inceleyebilir ya da ilgili irtibat numaralarımız aracılığı ile bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

En Trend Bahçe Salıncağı Modelleri

Bahçe salıncakları ev, ofis ya da diğer yaşam alanlarının dış mekanının dekore edilmesinde kullanılan hem işlevi yüksek hem de görsel zevki oldukça tatmin eden ürünler arasında yer almaktadır. İnternet sitemiz aracılığı ile sipariş verebileceğiniz bahçe salıncağı modellerimizden her biri yeni moda dekorasyon anlayışının ortaya çıkarmış olduğu tasarım anlayışına sahiptir. Sizler de bahçe salıncağı arayışınızın işin uzmanları tarafından son bulmasını istiyor iseniz kullanım alanınıza ve kullanım ihtiyacınıza göre tercih edeceğiniz bir modeli güvenli alışveriş avantajı ile sipariş edebilirsiniz.

En Kolay Bahçe Salıncağı Kurulumu

Mimilos Mağazası olarak internet sitemiz aracılığı ile sizlerin beğenisine sunmuş olduğumuzbahçe salıncakları modellerinden herhangi birini sipariş vermeniz durumunda, ürününüz sizlere 3 ayrı koli içerisinde parçalı bir şekilde gönderilecektir. Bu parçaları birleştirerek, ürünün bir bütün haline gelmesini sağlamanız amacı ile aynı koliler ile beraber kurulum kılavuzu gönderimini sağlayacağız. Kurulum kılavuzunda ki şemaları takip etmenizdurumunda ürün kurulumunuz hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirerek, ürünü kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Ürünün kurulumu esnasında bir problem ile karşılaşmanız ya da ürünü oluşturan parçalardan birinin hasarlı gönderilmiş olması ya da hiç gönderilmemiş olması durumunda internet sitemizde yer alan iletişim numaraları aracılığı ile müşteri temsilcilerimize probleminizi iletebilir ve probleminizin hiçbir mağduriyete sebep olmadan hızlı bir şekilde çözüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz.